... elmondás szerint este 7 - fél 8-ra kerültek elő a cuccok... és most először nincs meg mindenünk... Ma reggeli kezdés: Negyed 9-kor újra eltört a mécses, de aztán megjött a kegyelem, muszáj volt megrázni magam és tovább menni... 11-re nagyjából ki- és elpakoltam, fél 1-re lett egy másik asztalom, az már a negyedik volt tegnap óta, az is karcol, de legalább elég nagy, így leragasztottam a peremét... hétfőn feljavítom dekortapasszal és azt is leragasztom... #minisztérium 26 #nemluxy Délután 2-kor úgy jöttem el, hogy viszonylag elfogadható munkaállomást alakítottam ki. Sza@ból várat... ki tudja már hanyadszor...