Akartam is meg nem is, végül vettem jegyet, de már magam sem tudom, hogy miért... viszont jó dalokra számítottam jó hangokkal (leszámítva a Tassonyi-gyereket). Csak remélni mertem, hogy nem ugrálnak majd mindenhol páviánok... 🙈🫣 Igazából nem tetszik ez a műfaj, mert a jó színház önmagában is varázsol, nincs szükség hókuszpókuszra... a Tassonyi-gyereket 3 perc alatt szerettem volna kifütyülni és hazaküldeni, főleg, hogy ismételt, óbégatott és túl sok a nyál vagy a fog a szájában... Szerencsére úgy ültem, hogy úgyse láttam a színpadot, esetleg kicsit, ha akartam, de többnyire nem igazán akartam.... 🙃 Baromi nagy sikere volt egyébként a cirkuszi számoknak... annak, aki szereti... aki meg nem, maradt volna otthon, ugye ... 😉 Peti nem énekelhette egyedül Quasimodó dalát, hát nem is lett jó, de szép se... A zenekari árokban néhány zenész felállt, hogy nézelődjon, mivel a cirkuszi számoknál nem ők játszottak legtöbbször. A helyes fúvós és vonós srác még mindig a zenekar tagja... amúg...