Bejegyzések

önkéntes címkéjű bejegyzések megjelenítése

Szentivánéji Száguldás

Kép
Vidám találka a többiekkel, egy kis munka, izmos futók bámulása 🤩 majd amikor már akár haza is mehettünk volna, gyorsan belevágtunk egy druszámmal életünk első Tájgyaloglásába... 👏🤗🙏💪 Kicsit túlmentünk, elbeszélgettük a térképet, viszont így majdnem 4 km-t mentünk jó tempóban. Tök jó volt! 😁😃😄 a Bernik innen folytatják. 🙃 Nagyon hálás vagyok ezért a csapatért, örülünk egymásnak és közben az elmúlt nem is tudom mennyi időben megszerettük egymást. Lopott időkben, többnyire társadalmi munkában tesszük, amit gondolunk, azonos értékrendben és szemléletben próbáljuk belőni, hogy jó felé megyünk-e. Időnként kérdezgetem Sacit, hogy mit szól ehhez vagy ahhoz, de mivel pokoli sok (jó 🤗😉) ötletem és türelmem van ehhez a történethez, szerintem tetszhet neki, mi meg jól forgatjuk a tájtérképet... néha lehet, hogy túl megyünk, de összességében szerintem ez rendben van. Egészen kegyelmi állapot, hogy így összejöttünk. Alig találkozunk személyesen és ez közben nincs befolyással a sok-sok mu...

0813

Kép
 ...én már tudom, hol leszek 2 hónap múlva egy csütörtöki napon ezekben az órákban...

Női futógála gyalog

Kép
  Teljesítve a 2,3 km + a szervezési feladatok. ✅️ Több pirospontot is beírtam magamnak, mert kb.legalább 10 embert hívtam, de csak a volt főnök jött el a barátnőjével, de így is lejártam és jó gyalogló tempóval, mert stimmelt a pulzus szám is.  Vasárnap ellenére kimozdultam otthonról.  

#pályázat

Kép
 Akinek van kicsi, illetve pedagógus ismerőse, vigye tovább. :)

1%

Kép
Nem sok minden tetszik az Erkelben,sőt... viszont ezzel ezer%ban tudok egyetérteni: https://www.facebook.com/reel/897299676667285/?app=fbl Végtelenül tud dühíteni, ahogy pl. a Játékszín kampányol az 1 %-ért, közben még költ is rá... az egyik legdrágább jegyárak mellett még van ehhez képük. Idén gondban vagyok, úgy tűnik utolsó pillanatig hezitálok majd, hogy melyik nekem kedvest válasszam, közben meg egyénileg annyira kevés pénz ez... nem olyan rég jött a Nav levele, hogy kiutalták az előzőt, hát nagyon muris, annál nagyobb döntés.

#szombat

Kép
Munkás délelőtt volt, de egy régi ügyet sikerült elintézni, többszatyornyi egyesületi cucc ment raktárba. 🙏 Rengeteg előkészítő és archiváló munka, de most csak egy kis polcnyi, az aktuális ügyek iratai vannak itthon. Sokat is selejteztem, nagyon jó érzés.  Igazán élvezetes volt egyébként, mert az alig pár napja kétéves Minnie is velünk volt... 🥰❤️🙏 Táncol, énekel és sokat dolgozik. ...és a kávé habja is bejön neki. 🤩🤗

🥰

Kép
 20ezer db cukiság egy dobozban. 🫠🤗

25 éves bátrak

Kép
 25 évesek a Bátrak 🥳👏🥰🙏🎂 https://batortabor.org/hu/galeria/ Én korábbi időben,a legelején voltam cimbi.

Bátrak

Kép
 ... ma is ajánlom őket és bár meg tudnám oldani, hogy legyen két hetem önkéntesek lenni... most sok önkéntes órám (is) van több felé, de azért nem tettem le róla, hogy kórházi vagy más önkéntesük legyek még, de addig is marad a Bátorító program. 🤗❤️🙏 https://batortabor.org/hu/onkentesseg/tabori-onkentesseg/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAc3J0YwZhcHBfaWQPMjc1MjU0NjkyNTk4Mjc5AAEeJzkNjoh2L4FekKrUF9n0J0CeA1xgz7ly34x3Sdygco3Jcj9VBciiq6qHpU8_aem_xVO7Ga7IaJWXgXlE8U0x0Q
Kép
 

💙

Kép
  A Bazilikánál az ökumenikusokat is meglátogattam annak idején:

Bátorság a bázraknak!

Kép
  https://batortabor.org/hu/tamogass/jotett/?utm_source=social&utm_medium=cpc&utm_campaign=Xmas_2025&utm_id=Xmas_2025&fbclid=IwZXh0bgNhZW0BMABhZGlkAAAGSS4mTaBzcnRjBmFwcF9pZA8yNzUyNTQ2OTI1OTgyNzkAAR6s9M0Z90oBOOZzBN889GFti6sN3V1ZEabCbc7hQeCLKYvxZvK0MYB94bF1uw_aem_cTg016RA--9dHR9L5XA83w&utm_content=6911232367040&utm_term=6911213009440

#Mikulásgyár

 Máris megvan, hova tudom idén mégis leadni a már kevésbé kedvelt plédeimet  https://mikulasgyar.hu/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAc3J0YwZhcHBfaWQPMjc1MjU0NjkyNTk4Mjc5AAEeasE-AfO_dFICWte3j6nTxijIWdobzzbqjnAZpBmV_yYNUKiIL9NR4PYq4t0_aem_VW0YaRu9sgieUcqJajpJhw

🫶🤗

Kép
 

#pirosorr

Kép
 Segíts te is!  https://adomany.pirosorr.hu/sussmosolyt/?fbclid=PAb21jcAObZhVleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZA81NjcwNjczNDMzNTI0MjcAAafXJ8TaM3tCmeHtFVfAq53IYJBLj0VBx8fBRhdT1Zz-i6mJSGGAn7XI4lMPXA_aem_J9yG_Cd2oTELZncAKYLhTA

🧶🪡🧵

Kép
 

Angyalbatyu(k)

Kép
Igaz, hogy 2x kellett nekifutni, mert múlt héten még nem nyitott ki a bodegájuk, de végül ma örömmel adtam át 2 kislány számára Angyalbatyut. 🤩🎄🙏 Mindig fiúknak adtam szerintem, de amikor most gyűjtögettem, valahogy kislányos dolgok akadtak a kezembe. 2 néni volt a faházban és olyan örömteliek voltak, mintha csak ők kaptak volna valami egészen különlegeset... választhattam valamit és azt kértem, amit először megláttam: "Szeretettel adjuk", mondta az idősebbik és tényleg úgy is éreztem. Mást is akart adni, de nem fogadtam el, hadd jusson másoknak is, vagy kapjanak érte majd adományt. Így is segíthetsz: https://karitasz.hu/segitene/onlineadomany?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAc3J0YwZhcHBfaWQPMjc1MjU0NjkyNTk4Mjc5AAEesWQW-RNIJU8UVy7_eFpOAzvaCeqxyvJ-H-N3uHU3qFbnEgDwlSQ1GQa4u8w_aem_4bF8t7Xg_W652iYQy94WHg Vagy így is:

#betakaró

Kép
 ... Székesfehérvár/színház/DolhaiAttilaigazgató ... pont így lenne érdemes... pár éve a Mikulás gyárba tudtam bevinni többet is, időnként megválnék egyik-másik plédemtől, most is jól jönne egy ilyen elérhető lehetőség. 

Shift+Enter

Kép
 

#nov20

Kép