Szentivánéji Száguldás
Vidám találka a többiekkel, egy kis munka, izmos futók bámulása 🤩 majd amikor már akár haza is mehettünk volna, gyorsan belevágtunk egy druszámmal életünk első Tájgyaloglásába... 👏🤗🙏💪
Kicsit túlmentünk, elbeszélgettük a térképet, viszont így majdnem 4 km-t mentünk jó tempóban. Tök jó volt! 😁😃😄 a Bernik innen folytatják. 🙃
Nagyon hálás vagyok ezért a csapatért, örülünk egymásnak és közben az elmúlt nem is tudom mennyi időben megszerettük egymást. Lopott időkben, többnyire társadalmi munkában tesszük, amit gondolunk, azonos értékrendben és szemléletben próbáljuk belőni, hogy jó felé megyünk-e. Időnként kérdezgetem Sacit, hogy mit szól ehhez vagy ahhoz, de mivel pokoli sok (jó 🤗😉) ötletem és türelmem van ehhez a történethez, szerintem tetszhet neki, mi meg jól forgatjuk a tájtérképet... néha lehet, hogy túl megyünk, de összességében szerintem ez rendben van.
Egészen kegyelmi állapot, hogy így összejöttünk. Alig találkozunk személyesen és ez közben nincs befolyással a sok-sok munkára.
... és hát az esti fények...







