#péntek
... az utolsó luxy kávé a hétre és a továbbiakra is... Be kell vásárolnom megint az eldobhatós pohárból és kavaróból, mert nincs gyomrom mosogatni a teakonyhában.
De addig is köszönöm a Starbucks-nak és a Kredencnek, hogy a hetet túlélhettem velük.
