Nyaralsz-e idén Berni?
Ma reggel összefutottam az egyik Isztriás útitársammal, aki pár lépcsőházzal lakik odébb, durva késésben voltam, pedig kedvem lett volna vele beszélgetni, tényleg öregszem, a szüleim csinálnak ilyet, meg keresztanyám, aki minden üdülésen összeszedett valakit, akivel aztán leveleztek, karácsonyra lapot küldtek...
Szóval összefutottunk és ķérdezte, hogy voltam-e már nyaralni...? Uh, hát mondom nem... azt már nem mondtam, hogy ugyan van egy listám (őszre!!!), időnként eszembe jut és akkor 10 percre ránézek a linkekre, kb mindig feleződik, ahogy telnek be ... na és mondta, hogy voltak a Benelux úton és gyönyörű volt. 😊
Várom, hogy eltörlődjön a decemberi igazgatási szünet, akkor ott feszabadul 4 nap, pont egy nyaralásnyi idő, vagy ahogy kikeverem magam a köz szolgáltából, életkorilag szintén nyernék egy nyaralásra való időt és valószínűleg egy nyaralásra való keretet is... 🙃 - szóval ezeket reálisan nézve Berni nem fog nyaralni.