#nemluxy

Sajnos nem fotóztam le az asztalt még előbbi állapotából, de ugyebár mint írtam múlt héten - egy hete költöztünk - negyedikre lett asztalom, de ennek is karcolna a lapja, pont ahol ülök, viszont mivel nem volt kilátásban jobb, ez lett.

Első körben kapott egy barna ragasztó réteget, tegnap kicsit feljavítottam... dekortapasz, azon az átlátszó cellux...

#minisztérium2026 #nemluxy