🚂

Az első nap, hogy alig bírom a hőséget. Már nehezebb volt aludni, elindulni is, meg a klíma nélküli vaskatlan, igen kimerítő. És csurig volt a vonat, újabban a gyorsvonaton is vannak foglalható helyek, egy csomóan jártak pórul. Közben egy tűt se lehetett leejteni. Nagyon kemény volt... egy pillanatra majdnem visszasírtam a klímás vonatpótlót... fura volt ennyi idő után végig ülni a 2,5-3 órát. De inkább a melegnek tudom be, nagyon bágyadt voltam, így nem tudtam olvasni sem.