#hála lesz
Nagyon várom és nagyon örülök...!
Pár napja gondoltam pont, hogy lassan feléhez érünk a Bibliának... és milyen jó lenne egy ilyen esemény, volt a NEK-nek is, de akkor nem tudtam elmenni.
Sokszor nem is tudom, hogy tudom ezt a mindennapokban, közben meg enélkül nem mennének a mindennapok... 🙏 Nagyon szép levél is jött e-mailben, egy pici rész belőle, közben szeretettel gondolok arra a két Biblia-olvasó társamra, akikről tudom, hogy hasonlóan sokat kapnak ettől a nagy programtól. 🤗💝🙏
"Különösen is szeretném megköszönni azoknak a kitartását, akik nap mint nap, hétről hétre velünk haladtok. A ti hűségetek csendes tanúságtétel. Talán nem is látjátok, milyen nagy dolog ez: amikor valaki a reggeli készülődésben, utazás közben, munka után, esti csendben vagy éppen fáradtan is időt szán Isten szavára, akkor a szíve lassan alakul. És ahol a szív alakul, ott az élet is megújul.
Az év fele nem lezárás, hanem meghívás. Meghívás arra, hogy hálát adjunk mindazért, amit eddig kaptunk, és bátorsággal induljunk tovább."
