... múlt hét elején megnyitott, pénteken már nem volt Kantin (csütörtökön jöttünk) ... máig nincs és ...

A ... étterem sajnálatos módon múlt péntek óta egy ellenőrzés miatt zárva tart. Ennek a végeredményéről még nem kaptunk hivatalos tájékoztatást, így egyelőre az újranyitás pontos időpontjáról sincs információnk. 

A ... mint szolgáltató - a kantin üzemeltetőjének megbízója - az étterem ismételt megnyitásáért, az esetleges hibák gyors elhárításáért mindent megtesz. Amint ezzel kapcsolatban biztos információink lesznek, arról tájékoztatni fogunk.  

Össze-vissza ettem egész héten, mikor mit találtam... jóval drágábban, egészségtelenül... mert a kispöttyös most nem bírja el, én főleg, hogy este otthon főzzek. Remélem, hogy a belpolitikám még kicsit kitart, amíg rájövök a megoldásra.

#nem luxy #minisztérium2026