🍕

 ... amikor kiderül fél 12-kor, hogy nincs nyitva az étterem (újabban Kantin) és a héten nem is lesz (!!), viszont nem főztem mára, mert a lakásban ez már nem igazán működik őszig... akkor nesze neked belváros és pizza... tulajdonképpen megettem a holnapi ebédet is... 🙃 

... de legalább finom volt! 🤗👏