46/48. könyv
#24. Egy könyv, amit a kedvenc szerződ írt, de még nem olvastad
Ezt most e-ben olvastam, ott sajnos nem éldekorált. 🙃... mivel zsinórban olvadok ettől a szerzőtől, elnyerte ezt a kategóriát a karácsonyi történetes helyett.
Van abban valami furcsaság, amikor az ember lánya 35 fokban karácsonyi történeteket olvas, főleg Montanából...
3 testvér, 3 történet egy könyvben.
Az elsőben: 7 éves kislány, Maddox Apuka és a dada, így írom, mert így használják. Könnyed, tipikusan jól halad, de olyan, amit este nem akarok letenni, reggel meg 'elfelejtek' felkelni. Semmi extra, egyenes, kedves őszinteség, csak úgy szimplán jó velük lenni karácsony táján.
A másodikban: bulldog (és bunkó) báty, régi jóbarát Heath és a lány, a kishúg, aki mindig együtt bandázott a többiekkel és jó sokat várt a srácra... jó sok kétely és töszörgés, de újévre minden kisimult...
A harmadikban, a harmadik tesó (iker a másikkal) Tobias és az eleve elrendelt szerelme, Eva... és egy magzatka... ezek megkínlódtak egymásért, pedig rövidre is zárhatták volna, a csaj már kifejezetten idegesített néha... 🙃
Az első történet tetszett a legjobban viszont Tobias lett a kedvencem most.
