"Minden döntés, amit hozol az úton, elmozdít onnan, ahol vagy." (James Norbury)
Bejegyzések
0618
- Link lekérése
- X
- Más alkalmazások
Rájöttem, hogy nekem tulajdonképpen magával a változással van gondom... ma vagyok 45 éves, 9 hónapos, épp ideje volt ezt megfogalmazni... Feri vasárnapi beszéde is erről szólt, még újra meghallgatom és linkelem. ... persze reggel még ilyen megengedőbb hangulatom volt délutánra fuldokoltam a tehetetlen méltatlanságtól. De lássuk... Fél 9. 11.15. - a sírás határán 11.50 - korai (utolsó) ebéd 12.41 12.45 A lift, ami nem hogy nem beszél angolul, magyarul se... kb. annyi idő alatt zárja be az ajtaját, mint amennyi alatt a másik felért a 4-re és vissza... (persze ma még legalább működik) Ez persze fontos volt... szimbólumra csomózni az új (!) zsinórt... A dedikált irodám... amúgy teakonyha kellene legyen, de a lefolyó miatt (a túloldalra és lentebb szintekre is szivárog)... de ide rendeztek be (nincs ablak, hogy egyértelmű legyen). Eléggé egyértelműen... A mellette lévő, ami amúgy a 345, mert az előző igazából a 345/a... ki volt x-elve és még asztalom sincs... Itt még visszatoltam...
:(
- Link lekérése
- X
- Más alkalmazások
Nem voltak jól már vasárnap sem, írtam is... de erre kelni hajnalban, miután széthúztam a függönyt... Kaptak friss vizet, de gyanús... ennyire még nem volt meleg... Nagyon gyanús nekem, hogy nem tetszett nekik a permet, amiről írták, hogy kell a juharnak meg még valaminek... hogy éjszakai permetezés lesz és csukjuk be az ablakot június 6-19-ig... :(
Szőke irodista
- Link lekérése
- X
- Más alkalmazások
Reggel a trolin velem szemben egy debella nő nagyon telefonált, en közben Duolingoztam, de végül már muszáj volt odakapjam a fejemet, mett már gyereket és nőt is utánozott... pont mielőtt leszálltam volna, épp azt mondta: ... hallod ilyen gyereke csak a szőke irodistáknak lehet... A szőke nő státusznak tehát vannak szintjei... vajon az irodista lét ront vagy javít az átlagszinten...?
Csillagok találkozása
- Link lekérése
- X
- Más alkalmazások
Akartam is meg nem is, végül vettem jegyet, de már magam sem tudom, hogy miért... viszont jó dalokra számítottam jó hangokkal (leszámítva a Tassonyi-gyereket). Csak remélni mertem, hogy nem ugrálnak majd mindenhol páviánok... 🙈🫣 Igazából nem tetszik ez a műfaj, mert a jó színház önmagában is varázsol, nincs szükség hókuszpókuszra... a Tassonyi-gyereket 3 perc alatt szerettem volna kifütyülni és hazaküldeni, főleg, hogy ismételt, óbégatott és túl sok a nyál vagy a fog a szájában... Szerencsére úgy ültem, hogy úgyse láttam a színpadot, esetleg kicsit, ha akartam, de többnyire nem igazán akartam.... 🙃 Baromi nagy sikere volt egyébként a cirkuszi számoknak... annak, aki szereti... aki meg nem, maradt volna otthon, ugye ... 😉 Peti nem énekelhette egyedül Quasimodó dalát, hát nem is lett jó, de szép se... A zenekari árokban néhány zenész felállt, hogy nézelődjon, mivel a cirkuszi számoknál nem ők játszottak legtöbbször. A helyes fúvós és vonós srác még mindig a zenekar tagja... amúg...
40 🤗🎻🙏
- Link lekérése
- X
- Más alkalmazások
Drága Stjepan... remélem, hogy azért van egy bulika... vagy csendben ünnepled a 40-et?! Isten éltessen, boldog szülinapot! 🎈🎉🎂🍾 Isten éltessen sokáig, EGÉSZSÉGBEN, szeretetben! Nagyon várom, hogy jól legyél, visszatérj... senki nem bolondozik manapság reals-ekben... 🙃 ... rég volt koncert, meg nincs újdonság... persze annyi csodát adtál eddig, hogy elképesztő és sokat is hallgatnak... a legjobb nyugtató a muzsikád.. 🙏 Az egyik legkedvesebb tőled, semmi szülinapi, de ezt nagyon szeretem, ezért most ezt hallgattam meg többször is: https://youtu.be/vxVxM-1NhTY?is=zFr-j4x3ZK6_6tt- Az Úristen vigyázzon rád és legyen irgalmas hozzád! 💝🙏
46/45. könyv
- Link lekérése
- X
- Más alkalmazások
#14. Egy könyv, amiből készült sorozat is 4. ... egyre jobban elveszek ebben a családban... 💝📚 szeretem ezt az összetartártást ebben a családban, ahogy ott vannak egymásnak, ahogy a testvérek együtt vannak, és ahogy bővül a kör csemetékkel és szerelmekkel. Ez a rész is csodás volt, jó sok nehézséggel, rossz mintákkal a múltból.
Lecsengető
- Link lekérése
- X
- Más alkalmazások
... valamit muszáj volt kezdenem Füles napjával, hogy a vasárnap délután ne legyen teljesen kuka. Ebéd közben meghirdettem a színházjegyet, el is ment... tehát ma tényleg nincs ott keresnivalóm. Kivasaltam (igaz, hogy bekapcsolás nélkül vártam, hogy melegítsen...), felhajtottam az új nadrágot, és ha már varrtam (közben hallgattam Rajkai Zolit), a tegnap kapott kosár is kapott egy új ruhát (meg a fürdőbe is készült egy szett). Nagyon szeretem a Pepco vesszőkosarait, de mostanában annyira ronda béléssel adják őket, hogy amint hazaértem, azt ki is dobtam megint, ahogy korábban is már. Meztelen kosár viszont milyen már... ... a gyapjú fonalaknak járt egy rendes kosár... Hanna szatyra készül majd belőlük és majd sapka is. Közben az eső is megeredt meg el is állt, mostantól pedig újra Eden-ékkel foglalkozom.